Nocleg.info.pl

Nocleg i warunki mieszkaniowe w klinice leczenia uzależnień Medox

Klinika leczenia uzależnień Medox znajduje się w Nowym Modlinie koło Warszawy w województwie Mazowieckim. Mamy tutaj do dyspozycji pokoje dwu osobowe z łazienkami, a jeśli chodzi o ceny to mieszczą się w przedziale od 800 zł (doba) do 3500 zł za 7 dni .

W pokojach jest schludnie , jasno oraz czysto , mamy do dyspozycji łóżko, szafę. Miły przytulny pokój w którym można poczuć się niemalże jak w domu. W każdym pokoju jest telewizor, który umili Nam popołudnia. W łazienkach znajdują się prysznice, oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Jeśli chodzi o standard, to według mnie jest w sam raz, ponieważ mamy tu do czynienia z kliniką w której chcemy uporać się z problemem, a nie 5-cio gwiazdkowy hotel z basenem 🙂

W klinice MEDOX mamy do dyspozycji siłownię, saunę, kącik w którym możemy po prostu posiedzieć, porozmawiać i miło spędzić czas. Możemy również w ciepłe dni pograć w siatkówkę w przeznaczonym do tego miejscu przy klinice. Okolice w Nowym Modlinie wręcz zachęcają do spacerów ponieważ mamy tu piękne miejsca w których możemy się wyciszyć, klinika znajduje się we wsi, bezpośrednie sąsiedztwo dzikiej natury oraz piękne widoki poprawią Nam nastrój w trakcie terapii, możemy tutaj zobaczyć łosie czy orły bieliki.

Opinie na temat tej kliniki są bardzo dobre, rodzinna atmosfera, klimat, zrozumienie a przede wszystkim najważniejsze to pomoc i wykwalifikowani terapeuci, którzy fachowo pomogą wyjść z uzależnienia czy depresji, a ludzie którzy ukończyli tam terapię są bardzo zadowoleni z jej wyników i bardzo dobrze wspominają swój pobyt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *